KONTAK

Alexa Strachan Beskikbaar vanaf 14 Januarie 2019
Feesbestuurder
alexa@aardklop.co.za

Bosman Purén Beskikbaar vanaf 14 Januarie 2019
Bedryfsbestuuder
bosman@aardklop.co.za

Delmari van Zyl Beskikbaar vanaf 14 Januarie 2019
Bestuurder: Borge, media en bemarking
delmari@aardklop.co.za

Anne-marie Raath Beskikbaar vanaf 15 Mei 2019
Koördineerder: Logistiek
annemarie@aardklop.co.za

Jacinda Doinet Beskikbaar vanaf 14 Januarie 2019
Programassistent
jacinda@aardklop.co.za

Cornelia van Lelyveld Beskikbaar vanaf 1 Februarie 2019
Koördineerder: Feesterrein
cornelia@aardklop.co.za

Algemene Navrae
087 527 0023
navrae@aardklop.co.za